Mikropigmentacja Medyczna

W.LEWIS

Moją pasją są włosy.

Od 17 lat zajmuję się fryzjerstwem. Po ukończeniu pierwszej szkoły fryzjerskiej w rodzinnym mieście, wyjechałem do Wrocławia, aby rozwijać swoją pasję. Po roku pracy i nauki we Wrocławiu, wyjechałem do Londynu, gdzie przez 6 lat intensywnie szkoliłem się w tematyce fryzjerstwa. Uczestniczyłem w ok. trzydziestu szkoleniach. Do najważniejszych można zaliczyć szkolenie z zakresu trychologii Philip Kingsley, szkolenie z zakresu strzyżeń i koloryzacji Vidal Sassoon Salon Creatives Course, Vidal Sassoon Academu Course, Centrum Mikropigmentacji Agnieszka Zapała, Red Carpet Styling Session, Wella Classic Cutting, Wella Foundattion Barbering, Wella Corrective Colouring,

Wella Pure Blondes, Illumina Color Exceed, Loreal H3, Wella Color Forum,

Po powrocie do Polski oprócz pracy w zawodzie fryzjera, podjąłem współpracę z agencjami modelek przygotowując fryzury do sesji zdjęciowych, oraz wykonywałem fryzury do magazynów.

Kolejnym etapem był wyjazd do Hong Kongu, gdzie spędziłem 4 lata. Tam z kolei rozwijałem się w kierunku przedłużania i zagęszczania włosów. Odbyłem także kursy z modelowania włosów marką ghd.

Następnie wróciłem do Polski, aby zacząć pomagać moim klientom z problemami związanymi z wypadaniem włosów. Odbyłem szkolenie Mikropigmentacja Skóry Głowy u Agnieszki Zapały. Doświadczenie zdobywałem wykonując zabiegi na różnych typach skóry głowy.

Zdaję sobie sprawę, jakim dyskomfortem dla kobiet i mężczyzn jest utrata włosów, zarówno w aspektach estetycznych, jak i psychicznych. Osoby borykające się z tym problemem, zaczynają postrzegać swoje ciało jako nieatrakcyjne, obniża się ich poczucie własnej wartości. Często rozwija się u nich depresja i zaburzenia lękowe. To powoduje dodatkowy stres, który nasila utratę włosów. 

O ile biologiczne łysienie nie pełni obecnie żadnej istotnej roli, to znaczenie psychologiczne jest ogromne.

Mikropigmentacja skóry głowy jest to innowacyjny sposób pozbycia się kłopotu i ułatwienia nam funkcjonowania w codziennym życiu.

Dlatego staram się w jak najbardziej naturalny sposób stworzyć dla Państwa naturalny wygląd przy pomocy mikropigmentacji skóry głowy. Moją misją jest wykonywanie naturalnych mikropigmentacji, które podnoszą, uzupełniają, czy korygują walory estetyczne urody.

Używam w swojej pracy produktów marki Naturalny Permanentny, która opracowała najlepsze pigmenty i specjalizuje się w szeroko pojętej mikropigmentacji estetycznej. Filozofię marki opracowano na podstawie naturalnych metod mikropigmentacji, a następnie przeniesiono je na mikropigmentację skóry głowy.

Pozwala to na otrzymanie jak najbardziej naturalnego wyglądu.