PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
 

Efekt ogolonej głowy.

Mikropigmentacja daje efekt ogolonej głowy z równym zarostem, nawet w miejscach całkowicie łysych. Głowa powinna być dokładnie ogolona przed zabiegiem, na przykład przy użyciu jednorazowej maszynki do golenia, lub ostrza. Po zabiegu, aby zachować najbardziej Naturalny rezultat, zaleca się dokładne golenie co 2-3 dni, utrzymując wzrost włosów poniżej 0,5 mm długości, aby zapewnić naturalny i przekonujący wygląd.

Zabieg składa się z dwóch sesji zabiegowych, czasami trzech, wykonywanych w odstępach czterotygodniowych, dostosowujących sesje do naturalnego gojenia się organizmu i regeneracji naskórka.

Zagęszczenie dłuższych włosów.

W przypadku osoby o cienkim lub rzadkim owłosieniu, mikropigmentację można zastosować gęściej, niż przy tworzeniu efektu ogolonej głowy, tworząc cień pod naturalnym porostem włosów, aby uzyskać wygląd pełniejszej, grubszej i zdrowszej głowy.

 

Zabieg zazwyczaj składa się z trzech sesji zabiegowych, wykonywanych w odstępach czterotygodniowych, utrzymujących sesje w zgodzie z naturalnym gojeniem się organizmu i regeneracją naskórka.

Mikropigmentacja blizn.

Po całkowitym zagojeniu blizny, mikropigmentację można zastosować do ukrycia blizn poprzez nałożenie pigmentu zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i estetyką. Blizny są bardzo specyficzną powierzchnią, która trudniej przyjmuje pigment i należy na niej pracować inaczej, niż na zdrowej skórze. Blizny można ukryć, tworząc wrażenie ogolonej głowy lub pozostawić dłuższe, maskując bliznę gęściej celem jej kamuflażu.

Mikropigmentacja Wrocław
Mikropigmentacja skóry głowy wrocław