SKIN NEEDLING

Skin Needling jest to zabieg bezpieczny i szybki do wykonania. Dzięki efektom jakie możemy uzyskać oraz szybkiej regeneracji klienci bardzo często z niego korzystają. Już po 2 -3 zabiegów widać efekty rozluźnienia i wygładzenia blizn - pooperacyjnych , oparzeniowych czy rozstępów. 

Skin Needling działa zarówno na:

Redukcje zmarszczek - leczenie indukcyjne kolagenem , zabieg odmładzający.

Redukcje przebarwień - odnowienie melanocytów.

Skin Needling Redukcja zmarszczek - Dzięki delikatnym nakłuciom wydobywamy naturalny kolagen wspomagając odbudowę miejsc gdzie powstał jego zanik. Procedura ta okazała się skuteczna w niwelowaniu niechcianych zmarszczek i bruzd. Wprowadzając igłę w odpowiedni sposób powodujemy powstanie małej ranki. Dzięki czemu wysyłamy do mózgu informacje, mózg wówczas wysyła uszkodzonej tkance kolagen potrzebny do odnowy i odbudowy uszkodzonego miejsca. Poprzez tą terapię powodujemy zanik zmarszczek i bruzd.

Skin Needling Blizny - Scar Relaxation to proces uwalniania twardych,  włóknistych pasm kolagenowych z tkanek przykurczonych lub pokrytych bliznami. Blizny pourazowe, pooparzeniowe i inne tkanki, które zostały wypełnione przez nadmiar produkcji kolagenu zostaną wygładzone, zmiękczone i spłaszczone dzięki temu zabiegowi. 

Skin Needling Redukcja przebarwień - Odbudowa melanocytów to proces regeneracji skóry poprzez produkcję melaniny. Stymulowanie melanocytów w naskórku wspomaga usuwanie białych plam skórnych, plam starczych. W praktyce zabieg osiąga 90% skuteczności w przywracaniu skórze odpowiedniej produkcji melaniny. 

SKIN NEEDLING