ZALETY MIKROPIGMENTACJI
 

Mikropigmentacja w żaden sposób nie szkodzi skórze głowy, ani porostowi włosów. Wręcz przeciwnie, stymulacja mikroigieł stosowanych podczas terapii stymuluje przepływ krwi, a to z kolei sprzyja porostowi włosów. Ponadto terapia mikropigmentacji nie wyklucza w przyszłości innych zabiegów, czy też zabiegów chirurgicznych, takich jak przeszczep włosów.

Wielu pacjentów stara się uzupełnić zabiegi chirurgiczne o mikropigmentację, aby uzyskać grubszy wygląd włosów lub ukryć blizny. Korzyści oferowane przez terapię mikropigmentacją są natychmiastowe. Wystarczy kilka dni rekonwalescencji, aby początkowe zaczerwienienie skóry głowy powróciło do normalnego odcienia skóry.

Szybki czas rekonwalescencji, znacznie niższe koszty i nieinwazyjny charakter zabiegu w porównaniu do innych zabiegów chirurgicznych na łysienie sprawiają, że mikropigmentacja jest popularnym zabiegiem na łysienie w porównaniu z alternatywami dostępnymi na rynku.

Zastanawiasz się ile utrzyma się efekt, który daje mikropigmentacja estetyczna lub mikropigmentacja medyczna? Zabieg mikropigmentacji nie jest tym samym co tatuaż i dlatego trzeba ją powtarzać co jakiś czas. Efekt zabiegu utrzymuje się zazwyczaj około 2-4 lat lecz jest to kwestią indywidualną każdej osoby. Następnie zabieg powinien zostać odświeżony, by efekt mógł utrzymać się jak najdłużej w niezmienionym stanie.

Mikropigmentacja włosów wrocław
Mikropigmentacja włosów wrocław
Mikropigmentacja włosów wrocław
Mikropigmentacja włosów wrocław